Terug naar het overzicht

Loosduinse Hoofdstraat 315

In juni 2021 heeft reBirth een overeenkomst gesloten met de familie Offers voor de aankoop van hun winkelpand in het hart van Winkelcentrum Loosduinen, aan de Loosduinse Hoofdstraat 315 in Den Haag.

Het pand is sinds 1926 in eigendom geweest van de familie Offers, waar ze drie generaties lang hun winkel Offers Wonen & Mode exploiteerden. Het pand telt 3 etages winkelruimte en een bedrijfswoning van in totaal 1.000 m2.

Door de brede bestemming bestaan er diverse mogelijkheden om het pand een nieuwe functie te geven. Inmiddels is door reBirth een vergunning verkregen voor transformatie naar 24 studio-appartementen met behoud van de retail-functie op de begane grond.

In december 2022 heeft reBirth het eigendom van het pand verworven en wordt de realisatie van de bouwplannen voorbereid.

Locatie

Loosduinse Hoofdstraat 315-315A, Den Haag

Oppervlakte

1.000 m2

Status

In ontwikkeling

Bestemming

Gemengd

Programma

Nader te onderzoeken

Oplevering

Nog niet bekend

Neem contact op met reBirth

Bedankt voor uw interesse! Neem contact met ons op via onderstaande gegevens.

Neem contact opRoute hiernaar toe

Alle rechten voorbehouden – Rebirth Development 2023